In the spotlight: Peekaboo Forest

Deze week staat het productpakket Peekaboo Forest in de spotlight. Afgelopen dinsdag heb ik mijn eerste project met dit productpakket laten zien, een leuke verjaardagskaart – klik hier  

Vandaag ga ik aan de slag met een het productpakket en mijn geliefde Stampin’ Blends. Ook maak ik weer gebruik van de bijpassende stansen om een doorkijkje of wel een ‘peekaboo’ element toe te voegen aan het kaartje. 

*Dear international readers, please use the translate button on the bottom or side bar of this website to translate this message to your preferred language.

Peekaboo Forest Kaart met doorkijkje

Het kaartje heeft een basis van Basic White Thick Cardstock. De mat van Basic White Cardstock heb ik bestempeld met Early Espresso Classic Stampin’ Inkt. Vervolgens heb ik de afbeeldingen ingekleurd met Stampin’ Blends. Crumb Cake voor de boomstam, Old Olive voor het loof en het gras, Basic Black en Poppy Parade voor de specht. Rondom alle afbeeldingen heb ik een schaduw gekleurd met de lichte Pool Party stift.

Vervolgens heb het gat uit de boom gestanst om een ‘peekaboo’, ofwel een doorkijkje te creëren. Erin heb ik het leuke wasbeertje geplaatst, welke ik ingekleurd heb met Smoky Slate, Basic Black en Petal Pink Stampin’ Blends. Wanneer je het diertje uit stanst dan wordt er een kleine inkeping gestanst naast de pootjes waardoor je die leuk over de rand van het cardstock kan plaatsen.

De mat heb ik met Stampin’ Blends op de basiskaart geplakt. Daarna heb ik het wasbeertje toegevoegd. Achter zijn koppie zit een dubbele laag Stampin’ Dimensionals zodat hij wat meer naar voren komt dan de rest van de kaart. Hierdoor lijkt het alsof hij zijn koppie uitsteekt.

De tekst is afkomstig uit de Storybook Friends Stempelset.

Onderaan dit bericht vind je een link naar de gebruikte materialen. Ik verzorg graag je bestelling, dus zit er iets voor je tussen ga dan naar mijn webshop of klik op de webshop knop in de side bar van dit blog.

Meer Spotlicht Inspiratie

Zondag staat het laatste spotlight project met dit toffe productpakket op mijn blog: Een leuke traktatie verpakking! Benieuwd? Kom dan weer een kijkje nemen.

Ik wens je een fijne dag en zou het leuk vinden als je een reactie achterlaat embarassed

Lieve groeten,

Danielle

Gebruikte Materialen

Ik verzorg graag je bestelling. Ga naar mijn Stampin’ Up! Webshop (Paypal en Credit Card) in de zijbalk om deze te plaatsen. Klik op de onderstaande afbeelding om naar de winkelwagen te gaan met daarin alle gebruikte materialen voor het bovenstaande project.