Stamping Sunday Bloghop: Gorgeous Gifts

Welkom bij een nieuwe Stamping Sunday Bloghop! Deze maand draaien onze projecten helemaal om Gorgeous Gifts – prachtige cadeaus of cadeaudoosjes die je met liefde kunt maken én geven.
Ik koos ervoor om een mini album te maken met het Elegant Pine Snowflakes Designpapier dat ik cadeau ga geven. Een album om mooie kerstherinneringen in te bewaren… en eigenlijk zijn die herinneringen zelf al een cadeau.

*Dear international readers, please use the translate button on the bottom or side bar of this website to translate this message to your preferred language.

Elegant Pine Snowflakes!

Voor dit project gebruikte ik wederom een fantastische tutorial van Gail Ellis. Het mini album bestaat uit drie doosjes die in elkaar passen en die elk weer meerdere flapjes hebben. Daardoor ontstaat er een compact maar verrassend ruim album, boordevol plek voor foto’s en journaling.

Zoals gezegd werkte ik met de prachtige Elegant Pine Snowflakes Suite uit de Online Only sectie van mijn webshop. Het Elegant Pine Snowflakes Designpapier speelt de hoofdrol – en terecht. Het papier heeft sfeervolle patronen van takjes, hulst en eucalyptus in ingetogen blauwtinten, diverse groenen en hier en daar een subtiel vleugje rood. Perfect voor een winters, elegant album.

Onderaan dit bericht vind je een link naar de gebruikte materialen. Ik verzorg graag je bestelling, dus zit er iets voor je tussen ga dan naar mijn webshop of klik op de webshop knop in de side bar van dit blog.

De buitenkant van het album heb ik versierd met:

  • Het schitterende Shaded Spruce lint met gouden randje, gestrikt in een royale strik

  • Een grote sneeuwvlok, gestanst met de Delicate Pines Dies uit Secret Sea en Shaded Spruce Cardstock

  • Enkele Cherry Cobbler facet sneeuwvlokjes voor een subtiel fonkelend accent

Een stijlvolle en feestelijke cover om meteen in de kerststemming te komen.

Wanneer je het album opent, komen de drie doosjes tevoorschijn:

  • Doosje 1: De vier flappen bevatten ruimte voor vier foto’s. In de pockets is nog genoeg ruimte voor een extra foto of label.
  • Doosje 2: Hier vind je plek voor twee grote foto’s die je onder het prachtige lint schuift. Verstopt onder het designpapier vind je nog extra ruimte voor journaling. 
  • Doosje 3: Dit doosje biedt plaats aan twee kleine foto’s en in het midden een journaling kaart. Het zakje in het midden kan ook nog verder opgevuld worden met extra foto’s of labels.

Als extra toevoeging stop ik in het laatste doosje nog enkele gestanste labels, zodat de ontvanger deze zelf kan verwerken in het album. Zo wordt het echt een persoonlijk en interactief cadeau.

Klik op de pijl aan de zijde van de afbeelding om de diashow te starten en het album beter te bekijken.

Het doosje is gemaakt van Pool Party Cardstock, waarop ik opnieuw de kleine envelopjes stempelde voor een ton-sur-ton effect.

Met de Volop Post Stansen maakte ik twee labels in Poppy Parade en Basic White Cardstock, waarop ik een nieuw tafereel bouwde.
Deze keer springt een grijze kat richting de brievenbus, vergezeld door een klein cadeautje. 
De tekst Special Delivery is direct op het label gestempeld, zodat alle aandacht naar de vrolijke figuren gaat.

Meer inspiratie!

Ik hoop dat je geïnspireerd bent geraakt door dit winterse mini album!
Klik zeker door naar de volgende deelnemer in deze hop door op de naam onder die van mij te klikken. Er is nog veel meer prachtige Gorgeous Gifts-inspiratie te ontdekken.


Dank je wel voor je bezoek aan mijn blog en graag tot de volgende keer!

Lieve groeten,

Danielle

Gebruikte Materialen

Ik verzorg graag je bestelling. Ga naar mijn Stampin’ Up! Webshop (Paypal en Credit Card) in de zijbalk om deze te plaatsen. Klik op de onderstaande afbeelding om naar de winkelwagen te gaan met daarin alle gebruikte materialen voor het bovenstaande project.

Gratis tutorial bundel bij een bestelling!

Plaats je een bestelling bij mij? Dan ontvang je een gratis pdf vol exclusieve projectinspiratie! Samen met een groep Internationale Stampin’ Up! Demonstrator-collega’s hebben we een bundel met maar liefst 13 creatieve projecten samengesteld – allemaal met materialen uit recente Stampin’ Up! Catalogi en de Online Only Producten.

De bundel is Engelstalig, maar makkelijk te volgen. Mocht je er toch niet uitkomen, dan mag je mij altijd contacten. Laat je inspireren en ga lekker aan de slag met papier, stempels en inkt. Veel plezier!