In the spotlight: Terrific Toadstools Stempelset

Vandaag laat ik je het derde en laatste spotlight project van deze week zien met de Terrific Toadstools stempelset. Dit keer heb ik geen kaart gemaakt, maar een kleine verpakking – perfect als aardigheidje of bedankje. In dit doosje past precies een Pick-Up koekje: twee krokante biscuitjes met daartussen een laag chocolade. En het leukste? Het is een zogenaamde trekverpakking!

*Dear international readers, please use the translate button on the bottom or side bar of this website to translate this message to your preferred language.

Terrific Toadstools – Spotlight Project 3: Pick-Up Trekverpakking

De basis is gemaakt van Early Espresso Cardstock, een mooie diepe kleur die perfect combineert met het patroon van de twee matten Prachtgalerij Designpapier. Samen geven ze de verpakking een warme en natuurlijke uitstraling.

Onderaan dit bericht vind je een link naar de gebruikte materialen. Ik verzorg graag je bestelling, dus zit er iets voor je tussen ga dan naar mijn webshop of klik op de webshop knop in de side bar van dit blog.

De voorzijde van het doosje heb ik versierd met een grote paddenstoel in Calypso Coral en Crumb Cake, aangevuld met twee frisse takjes in Old Olive. De tekst “just a little thank you” is gestempeld in Early Espresso inkt. Een eenvoudige maar vrolijke afwerking die het geheel helemaal afmaakt.

De verrassing zit in de constructie: ik heb in de verpakking twee gaatjes gemaakt waar ik het lint doorheen heb gehaald. Wanneer je het koekje erin schuift, duw je het lint naar beneden. Door de uiteinden bij elkaar te brengen en vast te zetten met een strikje van Very Vanilla Baker’s Twine, ontstaat het mechanisme. Trek je nu aan het lint, dan schuift het koekje vanzelf omhoog – een leuk effect en altijd een glimlach bij de ontvanger.

Volgende week: Painterly Pears Collectiepakket

Dit was het laatste spotlight project met de Terrific Toadstools stempelset. Volgende week staat er een nieuw productpakket in de schijnwerpers: de Painterly Pears collectie. Kom dus zeker weer terug om inspiratie op te doen!

Ik wens je een fijne dag en zou het leuk vinden als je een reactie achterlaat embarassed

Lieve groeten,

Danielle

Gebruikte Materialen

Ik verzorg graag je bestelling. Ga naar mijn Stampin’ Up! Webshop (Paypal en Credit Card) in de zijbalk om deze te plaatsen. Klik op de onderstaande afbeelding om naar de winkelwagen te gaan met daarin alle gebruikte materialen voor het bovenstaande project.

Gratis tutorial bundel bij een bestelling!

Plaats je een bestelling bij mij? Dan ontvang je een gratis pdf vol exclusieve projectinspiratie! Samen met een groep Internationale Stampin’ Up! Demonstrator-collega’s hebben we een bundel met maar liefst 13 creatieve projecten samengesteld – allemaal met materialen uit de Jaarcatalogus 2025 en de nieuwste Online Only Producten.

De bundel is Engelstalig, maar makkelijk te volgen. Mocht je er toch niet uitkomen, dan mag je mij altijd contacten. Laat je inspireren en ga lekker aan de slag met papier, stempels en inkt. Veel plezier!